طراحی : گروه تحلیل و توسعه فناوری اطلاعات

   EN
به سایت جشنواره بین المللی تئاتر معلولین خوش آمدید
  
۱۳۹۵/۰۹/۱۸
اعلام نتایج بخش بزرگسال چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر معلولین
هیئت داوران چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر معلولین امیدآفرین (به میزبانی استان اصفهان) پس از مشاهده و بررسی تعداد بیست اثر در بخش صحنه ای بزرگسال جشنواره و پس از تبادل نظر ، آراء خود را به شرح زیر اعلام می دارد :

طراحی بروشور
الف – رتبه سوم
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و مبلغ پنج میلیون ریال اهدا می شود به طراح بروشور نمایش   گاهی به من نگاهی ، آقای صاحب بوستانی از استان گلستان
ب – رتبه دوم
 جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و مبلغ هفت میلیون ریال اهدا می شود به طراح بروشور نمایش   باغ وحش شیشه ای ، آقای سیدمحمد مساوات  از استان کرمانشاه
ج– رتبه اول
جایزه این بخش شامل تندیس جشنواره ، دیپلم افتخار و مبلغ ده میلیون ریال اهدا می شود به طراح بروشور نمایش   اتوبوس در دست تعمیر است ، آقای سعید شهریار از استان یزد

طراح نور
الف – رتبه سوم
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و مبلغ پنج میلیون ریال اهدا می شود به طراح نور نمایش   گل گیس و چوپان ، علی محمدی از چهارمحال بختیاری
ب – رتبه دوم
 جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و مبلغ هفت میلیون  ریال اهدا می شود به طراح نور نمایش   نیمکت ، Stefan marie stessel از بلژیک
ج– رتبه اول
جایزه این بخش شامل تندیس جشنواره ، دیپلم افتخار و مبلغ ده میلیون ریال اهدا می شود به طراحان نور نمایش   بازگشت به بکت ، Frank matzke  و Anahi perez از آلمان

چهره آرایی
الف – رتبه سوم
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و مبلغ پنج میلیون ریال اهدا می شود به طراح چهره آرایی نمایش   غروب ابدی ، طیبه زندش از استان هرمزگان
ب – رتبه دوم
 جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و مبلغ هفت میلیون ریال اهدا می شود به طراح چهره آرایی نمایش   کمدی ارتفاعات ، سارا عطایی  از استان قم
ج– رتبه اول
جایزه این بخش شامل تندیس جشنواره ، دیپلم افتخار و مبلغ ده میلیون ریال اهدا می شود به طراح چهره آرای نمایش   گاهی به من نگاهی ، خانم ژاله ایل بیگی  از استان گلستان
 
موسیقی
الف – رتبه سوم
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و مبلغ پنج میلیون ریال اهدا می شود به موسیقی نمایش   نیمکت ، ژئوفره آرسنه بورتون  از بلژیک
ب – رتبه دوم
 جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و مبلغ هفت میلیون ریال اهدا می شود به  موسیقی نمایش   گل گیس و چوپان ، یاسرالله بخشیان از چهارمحال و بختیاری
ج– رتبه اول
جایزه این بخش شامل تندیس جشنواره ، دیپلم افتخار و مبلغ ده میلیون ریال اهدا می شود به موسیقی نمایش   بازگشت به بکت ، Jorg lichtenberg (یورگ لیختن برگ) از آلمان

طراح لباس
الف – رتبه سوم
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و مبلغ پنج میلیون ریال اهدا می شود به طراح لباس نمایش   شاه لیر ، روبرت تساتوریان از ارمنستان
ب – رتبه دوم
 جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و مبلغ هفت میلیون ریال اهدا می شود به  طراح لباس  نمایش   سکوت روشن ، محمدجواد آقایی از استان یزد
ج– رتبه اول
جایزه این بخش شامل تندیس جشنواره ، دیپلم افتخار و مبلغ ده میلیون ریال اهدا می شود به طراح لباس نمایش   کمدی ارتفاعات ، اعظم دلداده از استان قم

طراحی صحنه
الف – رتبه سوم
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و مبلغ پنج میلیون ریال اهدا می شود به طراحی صحنه نمایش   اتوبوس در دست تعمیر است ، جعفر دل دل  از استان یزد
ب – رتبه دوم
 جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و مبلغ هفت میلیون ریال اهدا می شود به  طراحان صحنه  نمایش   گل گیس و چوپان ، محمد محمدی دوست و حجت الله یداللهی  از استان چهارمحال و بختیاری
ج– رتبه اول
جایزه این بخش شامل تندیس جشنواره ، دیپلم افتخار و مبلغ ده میلیون ریال اهدا می شود به طراحی صحنه نمایش   بازگشت به بکت ، Nora Neuhaus از آلمان

بازیگری مرد
جسمی - حرکتی
الف – رتبه سوم
هیئت داروان در این بخش دو برگزیده دارد :
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و مبلغ پنج میلیون ریال به طور جداگانه اهدا می شود به :
 آقای محسن ریاحی بازیگر نمایش   گل گیس و چوپان از استان چهارمحال و بختیاری
آقای رضا افروزیان بازیگر نمایش فلانی و فلانی ها از استان کردستان
ب – رتبه دوم
 جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و مبلغ هفت میلیون ریال اهدا می شود به  آقای مهدی کناری زاده   بازیگر نمایش    غروب ابدی از استان هرمزگان
ج– رتبه اول
جایزه این بخش شامل تندیس جشنواره ، دیپلم افتخار و مبلغ ده میلیون ریال اهدا می شود به آقای وحید شری زاد  بازیگر نمایش    زیرزمین از آذربایجان شرقی
 
بازیگری زن
جسمی – حرکتی
الف – رتبه سوم
هیئت داروان در این بخش دو برگزیده دارد :
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و مبلغ پنج میلیون ریال به طور جداگانه اهدا می شود به :
خانم سوزان اکبری  بازیگر نمایش   امل   از استان خوزستان
خانم زهره حنیفی  بازیگر نمایش فلانی و فلانی ها از استان کردستان 
ب – رتبه دوم
هیئت داروان در این بخش نیز دو برگزیده دارد :
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و مبلغ هفت میلیون ریال به طور جداگانه اهدا می شود به :
 1.   خانم زهرا زیارتی  بازیگر نمایش    اَفتو پِربینی از استان بوشهر
1.   خانم حمیده نصاری  بازیگر نمایش    اورناس از استان بوشهر
 
ج– رتبه اول
جایزه این بخش شامل تندیس جشنواره ، دیپلم افتخار و مبلغ ده میلیون ریال اهدا می شود به خانم فریده کلوندی بازیگر نمایش   فلانی و فلانی هااز استان کردستان
 
بازیگری مرد
اختلالات بینایی
تقدیر
هیئت داوران با اهدا لوح تقدیر و مبلغ سه میلیون ریال به طور جداگانه از دو بازیگر خردسال نمایش سکوت روشن از استان یزد تقدیر به عمل می آورد:
آقای ابوالفضل دهقان
علی مرادی
الف – رتبه سوم
هیئت داوران در این بخش دو برگزیده دارد :
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و مبلغ پنج میلیون ریال به طور جداگانه اهدا می شود به :
 آقای مهاجر سواعدی بازیگر نمایش   امل  از استان خوزستان
آقای سیدمحمدمهدی مدرسی زاده بازیگر نمایش اتوبوس در دست تعمیر است. از استان یزد
ب – رتبه دوم
 جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و مبلغ هفت میلیون ریال اهدا می شود به  آقای رضا خاوری  بازیگرنمایش   اتوبوس در دست تعمیر است. از استان یزد
ج– رتبه اول
جایزه این بخش شامل تندیس جشنواره ، دیپلم افتخار و مبلغ ده میلیون ریال اهدا می شود به آقای سیدمحسن طباطبائی نمایش   اتوبوس در دست تعمیر است  از استان یزد
 
بازیگری زن
اختلالات بینایی
هیئت داوران با اهدا لوح تقدیر و مبلغ سه میلیون ریال به طور جداگانه از دو بازیگر خردسال نمایش سکوت روشن از استان یزد تقدیر به عمل می آورد:
خانم مهدیه سادات کشاورز
فاطمه جعفری
 
الف – رتبه سوم
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و مبلغ پنج میلیون ریال اهدا می شود به خانم مریم موید  بازیگر نمایش   اتوبوس در دست تعمیر است از استان یزد
ب – رتبه دوم
 جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و مبلغ هفت میلیون ریال اهدا می شود به  خانم فاطمه پورناظمیان  بازیگر نمایش   اتوبوس در دست تعمیر است از استان یزد
ج– رتبه اول
جایزه این بخش شامل تندیس جشنواره ، دیپلم افتخار و مبلغ ده میلیون ریال اهدا می شود به خانم نگین پیرسمساری بازیگر نمایش   زیرزمین از استان آذربایجان شرقی
بازیگری مرد
اختلالات شنوایی
الف – رتبه سوم
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و مبلغ پنج میلیون ریال اهدا می شود به آقای علی قاضوی بازیگر نمایش    گاهی با من نگاهی از استان گلستان
ب – رتبه دوم
 جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و مبلغ هفت میلیون ریال اهدا می شود به  آقای حسین تبرته فراهانی  بازیگر نمایش    تابلویی دیگر از استان مرکزی
ج– رتبه اول
جایزه این بخش شامل تندیس جشنواره ، دیپلم افتخار و مبلغ ده میلیون  ریال اهدا می شود به آقای سرکیس سرکیسیان بازی نمایش   شاه لیر از ارمنستان
ذهنی
در این بخش هیئت داوران با اهدا لوح تقدیر و مبلغ یک میلیون ریال به طور جداگانه از بازیگران زیر به عمل می آورد:
خانم پری امیری بازیگر نمایش گل گیس و چوپان از استان چهارمحال و بختیاری
خانم تهمینه قاسم پور بازیگر نمایش گل گیس و چوپان از استان چهارمحال و بختیاری
آقای غلام عباس دراهکی بازیگر نمایش اَفتو پِربینی از استان بوشهر

بازیگری زن
الف – رتبه سوم
هیئت داوران در این بخش دو برگزیده دارد :
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و مبلغ پنج میلیون ریال به طور جداگانه اهدا می شود به :
 خانم فرشته آقاخانی بازیگر نمایش   اورناس  از استان بوشهر
خانم منیره رستمی بازیگر نمایش   اورناس  از استان بوشهر
 
رتبه دوم
 جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و مبلغ هفت میلیون ریال اهدا می شود به  خانم شنو قادری   بازیگر نمایش   باغ وحش شیشه ای از استان کردستان
ج– رتبه اول
جایزه این بخش شامل تندیس جشنواره ، دیپلم افتخار و مبلغ ده میلیون ریال اهدا می شود به خانم maria magdolna johannes بازیگر نمایش   شخصیت از ایتالیا
هیئت داوران همچنین در این بخش از بازیگران سه گروه نمایشی زیر تقدیر به عمل می آورد
گروه بازیگران نمایش شخصیت از ایتالیا:
Rodrigo scaggiane
Daniele bonino
Lorenzo friso
Michael untertrifaller
Mathias dallinger
گروه بازیگران نمایش آدم­ها با چمدان­ها از هلند
Isabelle schreuder
Remco werkhoven
Alicia tamara poll
Mark noorlander
Daan van der linde
Berry sabbe
Reggy Ronald dennen
Jorn Johannes albertus smit
Desiree dannielle andrea van geel
گروه بازیگران نمایش نیمکت  از بلژیک
Liesbeth Nicole de hertogh
Ann jozef dockx
Els laenen
Catherine clotilde springuel
Gitte wens
Pieter henri lavrijssen
Luc jozef loots
Peter maria vanlommel
Hendrik joannes van raak
Marc wagemans

 بازیگری مرد
اعصاب و روان

هیئت داوران در این بخش با اهدا لوح تقدیر و مبلغ هفت میلیون ریال از آقای حمید فلاحی بازیگر نمایش اورناس از استان بوشهر تقدیر به عمل می آورد.
بازیگری همراه
مرد
الف – رتبه سوم
هیئت داوران در این بخش دو برگزیده دارد :
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و مبلغ پنج میلیون ریال به طور جداگانه اهدا می شود به :
 آقای حجت اله یداللهی بازیگر نمایش   گل گیس و چوپان از استان چهارمحال و بختیاری
آقای سامان حیدریان بازیگر نمایش   باغ وحش شیشه ای از استان کرمانشاه
ب – رتبه دوم
 جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و مبلغ هفت میلیون ریال اهدا می شود به  آقای موسی هدایتی  بازیگر نمایش   فلانی و فلانی ها از استان کردستان
ج– رتبه اول
جایزه این بخش شامل تندیس جشنواره ، دیپلم افتخار و مبلغ ده میلیون ریال اهدا می شود به Frank remi dierens  بازیگر نمایش نیمکت از بلژیک
 
هیئت داوران همچنین در این بخش از بازیگران گروه نمایشی بازگشت به بکت از آلمان تقدیر به عمل می آورد :
Petra Muller
Maren mechthild meyer wunsch
Thomas Dauke
Olaf Norkowski
Ralf Kopka
Sylvia Rieck
Elisbeth Lammers
 
بازیگری همراه
زن
الف – رتبه سوم
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و مبلغ پنج میلیون ریال اهدا می­شود به خانم Mery Tsaturyan بازیگر نمایش   شاه لیر از ارمنستان
ب – رتبه دوم
 جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و مبلغ هفت میلیون ریال اهدا می شود به  خانم فهیمه خسروی  بازیگر نمایش   گل گیس و چوپان از استان چهارمحال و بختیاری
ج– رتبه اول
جایزه این بخش شامل تندیس جشنواره ، دیپلم افتخار و مبلغ ده میلیون  ریال اهدا می شود به خانم فرانک وکیلی فر بازیگر نمایش   باغ وحش شیشه ای از استان کرمانشاه
نمایش نامه نویسی
الف – رتبه سوم
هیئت داوران در این بخش دو برگزیده دارد :
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و مبلغ پنج میلیون ریال به طور جداگانه اهدا می شود به :
 آقای سعید شهریار نویسنده نمایش نامه   اتوبوس در دست تعمیر است از استان یزد
خانم میترا زارع  نویسنده نمایش نامه   سکوت روشن از استان یزد
ب – رتبه دوم
 جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و مبلغ هفت میلیون ریال اهدا می شود به  Antonio vigano نویسنده نمایش نامه    شخصیت  از ایتالیا
ج– رتبه اول
جایزه این بخش شامل تندیس جشنواره ، دیپلم افتخار و مبلغ ده میلیون ریال اهدا می شود به Paul verrept نویسنده نمایش نامه نیمکت از بلژیک
کارگردانی
الف – رتبه سوم
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و مبلغ پنج میلیون ریال اهدا می شود به کارگردان نمایش   گل گیس و چوپان  آقای مصطفی محمدی دوست  از استان چهارمحال و بختیاری
ب – رتبه دوم
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و مبلغ هفت میلیون ریال اهدا می شود به کارگردان نمایش   شخصیت  آقای Antonio vigano  از ایتالیا
ج– رتبه اول
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و مبلغ ده  میلیون ریال اهدا می شود به کارگردان نمایش  نیمکت آقای Luc nuyens  و Fran remi dierens از بلژیک
 
جایزه ویژه هیأت داوران :
هیئت داوران به دلیل تعهد، زیبایی شناسی کاربردی، انتخاب موضوعی متناسب با نیازهای اجتماعی و در راستای اهداف سالم سازی محیط، و استفاده از تئاتر اجتماعی، به اتفاق آرا با اهدا تندیس جشنواره ، دیپلم افتخار و مبلغ هشتصد یورو از نمایش چرا من؟ از کشور اوگاندا تقدیر به عمل می آورد.
نمایش برگزیده
نمایش برگزیده هیئت داوران چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر معلولین در بخش نمایش های صحنه­ای ، نمایش نیمکت از کشور بلژیک به کارگردانی Luc nuyens است.


 
منبع : پایگاه اطلاع رسانی تئاتر معلولین
تعداد بازدیدها : ۳۹۵