طراحی : گروه تحلیل و توسعه فناوری اطلاعات

   EN
به سایت جشنواره بین المللی تئاتر معلولین خوش آمدید
  
۱۳۹۵/۰۹/۱۷
باید ظرفیت ها را برای بروز توانمندی های معلولین به کار گیریم
استاندار اصفهان در آیین اختتامیه چهارمین جشنواره تئاتر معلولین که پیش از ظهر امروز در اصفهان برگزار شد با اشاره به روز جهانی معلولین گفت: این برنامه فرصتی برای اندیشیدن به انسان هایی است که عوامل محیطی باعث بروز معلولیت ها در آن ها شده است؛اما در حقیقت انسانی ، آنهاهمچنان انسان های پاک هستند .
رسول زرگر پور اظهار داشت: باید برای اینها ظرفیت هایی برابر در نظر گرفته شود تا طعم یک زندگی خوب را حس کنند و توانمندی های آنها ظهور پیدا کند .

وی آموزه های دین اسلام و سیره پیامبر و اهلبیت را مملو از رهنمودهایی خواند که مردم و مسئولین را به کارهای نیک و رسیدگی به حال نیازمندان سفارش کرده است و بیان کرد: توانمند سازی به عنوان نقطه استقلال و خودکفایی معلولین بسیار اهمیت دارد و همه باید در مشارکت اجتماعی و دسترسی آسان به نیاز ها و خدمات و تامین آتیه آنها بکوشیم و برایشان عدالت توزیعی برای آنها در نظر بگیریم.

زرگر پور اضافه کرد: برگزاری جشنواره تئاتر امید این حقیقت را می گوید که اینها علی رغم داشتن مشکلات، دارای توانمندی‌هایی هم هستند که شرایط مناسب می تواند آنها را در عرصه هنرهای نمایشی به عینیت برساند.

استاندار اصفهان گفت: این جشنواره مدیران را برآن داشت تا در احقاق حقوق معلولین بیشتر بکوشند.
 

 


 
منبع : پایگاه اطلاع رسانی تئاتر معلولین
تعداد بازدیدها : ۴۷۵